Wesele - ślub Łódź

Łódź to takie senne miasto po prostu wymarzone na wesele, czas płynie w nim bardzo leniwie i nikomu nigdzie się nie śpieszy, wydaje mi się ze ludzie którzy tam mieszkają pomimo tego że mają zegarki to zachowują się tak jakby czas nie był dla nich wcale ważny. Bo już nawet mniejsze miasto jakim jest Bełchatów żyje znacznie szybciej i mam wrażenie że jego mieszkańcy ciągle nie maja czasu.suknie ślubne

Ostatnio często jestem w tym mieście bo pomagam załatwiać mojej siostrze wesele. Udało się nam już zarezerwować auto do ślubu i dekoracje weselne. Moja siostra wymarzyła sobie że na jej ślubie maja dominować dwa kolory, ciemna wiśnia i stare złoto. Muszę wam powiedzieć że dekoracje ślubne w tym kolorze wyglądają naprawdę pięknie i być może jak ja kiedyś zdecyduje się na wesele to zamówię sobie również w takim kolorze. Prawie zapomnieliśmy o fotografie, a przecież taka fotografia ślubna to najmilsza pamiątka z wesela. Bo nic tak nie przypomni nam minionych chwil jak zdjęcia ślubne, a fotograf ślubny potrafi tak dobrze operować światłem że nawet niezbyt piękna panna młoda będzie wyglądała jak top modelka i nawet nie grzeszący urodą pan młody będzie wyglądał jak jakiś gwiazdor, a jak po dwudziestu czy trzydziestu latach popatrzymy sobie na takie zdjęcie to będziemy mogli zobaczyć jak bardzo czas nas zmienił i jak bardzo życie odcisnęło się na naszej twarzy.

Pomagam jej bo jej chłopak pracuje za granicą w Anglii i przyjedzie 3 tygodnie przed ślubem i po weselu wracają już razem bo chcą być razem i zarobić na dom w Polsce. Został nam wybór zespołu na wesele ale wyszukamy coś w internecie bo wchodząc na forum weselne Łódź można tam znaleźć i namiary i opinie o tych orkiestrach jak się prezentowali. Zespoły weselne Łódź to będzie dobre rozwiązanie. Na koniec pozostanie żeby siostra pojechała do przyszłych teściów i zaczęli zapraszać rodzinę i znajomych na wesele.

Pomagająca siostrze Grażyna Łódź

Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony zgadzasz się na ich wykorzystanie. Więcej